Eesti jahinaised plaanivad suurprojekti Soome, Slovakkia ja Bulgaaria jahinaistega!

6. novembril 2015.a. väisasid Soome naisküttide esindaja Põhja Karjala jahinaiste ühendusest ja Karjala Leader grupi esindaja Eestit. Üheskoos Eesti Naisküttide Seltsiga külastati Eesti Jahimeeste Seltsi ning arutleti võimalike koostöövõimaluste üle. Pärast kohtumist Kuristiku tänaval sõideti üheskoos Võru Partnerluskoguga kohtuma ning ühiselt tehti väike ringkäik Võrumaal – kohtuti Viitina ja Võru Jahiseltside esindajatega ning vaadati üle ka 2016.a. Eesti Jahimeeste Seltsi kokkutuleku koht Võhandu ääres.  Nendest kohtumistest sündis aga midagi suuremat.

7.Aprillil sõlmisid Võru Partnerluskogu ja Karjala Leader grupp (LAG Karelian Hills Leader) koostöö-leppe, millega alustatakse koostööprojekti eeltegevustega 2016.a. Osapooled leppisid kokku ühiste projektide elluviimises, mille läbi jagatakse ideesid, kogemusi, praktikaid.

Ees on ootamas sel ja järgnevatel aastatel põnevad koolitused, ühisseminarid ja –üritused Soome, Slovakkia ja Bulgaaria jahinaistega. Igasugune täpsem info  naiskytid@gmail.com või info@jahinaised.ee . Kel huvi panustada Eesti Naisküttide Seltsi tegevusse, siis kõik on oodatud.

Pildil leadergruppide esindajad Hannele Pyykkö ja Jarek Jõela koostöölepet allkirjastamas.