Eesti Jahispordi Liidul on uus tegevjuht!

EJSLi uus tegevjuht on Triin Roostfeldt-Allas.

Viimasel 2,5 aastal liidu tegevjuhina tegutsenud Rita-Anette Kohava on teatepulga üle andnud ja alates 1. veebruarist on EJSL tegevjuhina ametis Triin Roostfeldt-Allas. EJSL juhatus tänab Ritat tehtud töö ja panuse eest!

Triin on kindlasti paljudele laskuritele juba tuttav populaarsest telesaatest „Püssi ja panniga“, seetõttu ei vaja lähemat selgitust tema pikaajaline huvi jahinduse vastu. Lisaks on Triin olnud aktiivne naisküttide liikumise eestvedajana, korraldanud nendega erinevaid üritusi ja koolitusi.

Laskespordiga on Triin tegelenud aastast 1997 ja SK Haapsalu ridades ja aastatel 2003-2007 Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi ridades ja spordipüstoli alal. Ta on kuulunud Eesti koondise ridadesse aastatel 1998-2007 (EMid, MMid ja Universiaad) ning olnud ka mitmeid kordi Eesti meister. Ta on olnud pikk aega laskeinstruktor ja töötanud Tartus Moodsa Viievõistluse klubi laskmistreenerina. Haavlilaskurid on Triinuga eelmisel hooajal kokku puutunud kindlasti ka tiitlivõistlusel, kus ta tegutses kohtunikuna.

Ootame uuelt tegevjuhilt innukust jahilaskespordi arendamisel ja soovime kindlat kätt!

EJSL juhatus